از هر دست بدی از همون دست میگیری

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد، وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست

دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان از زیباترین خصلت های نیکوی مؤمنان است و به همین دلیل، موردتوجه فراوان در متون دینی واقع شده است؛ به گونه های که می توان آن را در کنار نماز، برجسته ترین عبادت مورد تأکید قرآن دانست. مهم ترین آثار فردی انفاق عبارت است از: برکت و افزونی مال، دوری از بلا، تزکیه و طهارت نفس، آمرزش گناهان و.. برجسته ترین آثار اجتماعی آن شامل رفع فقر از چهره ی جامعه ی اسلامی و استقرار عدالت اقتصادی و اجتماعی، پیشرفت و پویایی نظام اقتصادی، صیانت جامعه از تباهی و گسترش فساد می باشد.

رسول خدا ( صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمود: هر کس یک نیاز مؤمنی را روا سازد، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد که کمترین آن بهشت باشد. همچنین پیامبر اکرم(ص) می فرمایند : ( ما نقَصَ مالٌ مِن صدَقهٍ قطّ فَأُعطُوا وَ لا تَجَبُنوُا )  هیچ گاه مال انسان با صدقه کم نخواهد شد، پس   صدقه بدهید و نترسید.

شرکت نان سلامت هیراد با برند نان مارکت هلما در راستای مسئولیت های اجتماعی و دینی خود قصد دارد کمپین نان رسان مهربان را جهت کمک به افراد نیازمند آغاز کند. در این کمپین شما می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب کرده و ما براساس مبالغ انتخاب شده شما نان را تهیه کرده و به دست افراد نیازمند خواهیم رساند. گزارش های کمپین هر ماه از طریق سایت، اپلیکیشن و اینستاگرام نان مارکت هلما در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد،  قلب بزرگ میخواهد

مدیرسایت – سیدرضا دری

loading