درباره نان مارکت هلما

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد. برای آشنایی بیشتر با ما توصیه می کنیم قبل از هر چیز ویدیو زیر را مشاهده کنید!

فروشگاه نان مارکت هلما از سال ۱۳۹۸ در زمینه ی فروش آنلاین نان و محصولات وابسته به نان فعالیت دارد. شرکت نان سلامت هیراد در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی و اپلیکیشن اندروید و  IOSخود نموده است.

اهداف مجموعه ما

هدف مدیران نان مارکت هلما خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است. خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

تضمین کیفیت و ارسال سریع محصول، تخفیف به مناسبت های مختلف خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما بدون اتلاف وقت، در محل (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید به صورت عمده برای سازمان ، اداره، شرکت، رستوران و… از طریق سایت نان مارکت هلما اقدام کنید.

چرا نان مارکت هلما؟

شرکت نان سلامت هیراد به تولید و ارائه نان و محصولات مرتبط با آن می پردازد. برتری نان مارکت هلما و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

  • نیروی انسانی متخصص و کارآمد
  • تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری
  • کیفیت برتر محصولات
  • قیمت مناسب

پیام مدیر عامل

نان مارکت هلما تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی فروشگاه آنلاین نان مارکت هلما جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات و محصولات ، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی نان مارکت هلما که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیریت نان مارکت هلما است.
در این میان نان مارکت هلما هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

سیدرضا دری
مدیر عامل شرکت نان سلامت هیراد