اپلیکیشن خرید نان

تا همین چند سال قبل شوخی و لطیفه ای در میان مردم رایج بود که وقتی می خواستند بپرسند که آیا این وسیله خیلی پیشرفته یا نه، می گفتند: نان هم میگیرد؟! در آن زمان این جمله تماما شوخی و سربسر گذاشتن بود؛ اما امروزه خصوصا با شیوع ویروس همه گیر کرونا این شوخی به واقعیت تبدیل شده است. در این روز ها شما حتی با موبایل خود و از طریق اپلیکیشن خرید نان ، می توانید انواع نان سنتی یا فانتزی گرم و تازه سفارش دهید.

شما می توانید با اپلیکیشن نان مارکت هلما، به راحتی هر نوع نان با توجه به سلیقه خود، بدون نیاز به معطلی در صف های طولانی به راحتی از منزلتان، خریداری نموده. حتی قادر به شناخت و خرید نان های خاص و محلی و یا جدیدی که شاید تا بحال با آن ها آشنا نبودید، خواهید بود.

شما می توانید از خدمات نان مارکت هلما از طریق وب سایت و اپلیکیشن اندروید و همینطور  IOS، استفاده نمایید.

جهت سفارش نان مورد نظرتان ابتدا می بایست در سایت و یا اپلیکیشن نان مارکت هلما ثبت نام نموده، سپس به انتخاب و سفارش نان دلخواهتان بپردازید و نانی برشته و داغ را تحویل بگیرید.

علاوه بر هزینه نان های انتخابی تان، 13 هزار تومان هزینه ارسال خواهد بود که این مبلغ برای صا نایستادن و نداشتن هزینه رفت و آمد، به نظر خوب می آید.

نکته مثبت و کار آمدی که در اپلیکیشن نان هلما وجود دارد این می باشد که می توانید ساعت تحویل را انتخاب نموده و به راحتی تایم تحویل را با برنامه خود تنظیم نمایید.

بعد از ثبت سفارش، پرداخت به شکل اینترنتی انجام می شود و متأسفانه هنوز امکان پرداخت نقدی هنگام تحویل ممکن نیست، موضوعی که امیدواریم تیم بقچه در دستور خود قرار بدهد.

در سفارش آنلاین نان با اپلیکیشن خرید نان هلما، نیازی به پرداخت نقدی نخواهید داشت و تمامی هزینه ‌های سفارشتان را می‌ توانید به صورت آنلاین پرداخت نمایید. تیم پشتیبانی پاسخگوی سوالات شما عزیزان و همچنین پذیرای پیشنهادات و نظرات شما می باشند.

این اپلیکیشن در حال حاضر ساکنین شهر تهران در مناطق  2، 5، 6 ،7، 9 ،10 ، 21، 22  را تحت پوشش دارد.

مزاياي استفاده از اپلیکیشن خرید نان

  1. کمک به سالمندان و از کار افتادگان در خرید و تامین نان مصرفی مورد نیازشان
  2. کمک به افراد شاغل برای خرید نان مورد نیازشان
  3. عدم نیاز به خرید تعداد بالای نان و نگه داری آن ها در فریزر که باعث از بین رفتن تازگی نان ها خواهد شد
  4. پیشگیری از استفاده نان مانده و استفاده از نان های تازه و با کیفیت
  5. کم شدن میزان دور ريز نان
    6. عدم نیاز به رفت و آمد اضافی برای خرید نان مورد نیاز
  6. کاهش آلودگي هوا، به دلیل کاهش رفت و آمد
  7. صرفه جويي در زمان و پیشگیری از معطای در صف های طولانی
  8. تنوع و حق انتخاب بالا در خرید نان

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
فروشگاه نان مارکت هلما